Saunamill OÜ

Saunamill kasvas välja grupist motiveeritud inimestest, kes omavad sauna ehituse kogemusi ning teadmisi. Meie eesmärgiks on pakkuda ettevõtetele ja eraisikutele kvaliteetset saunaelamust koos kõige sinna juurde kuuluvaga. Saunamill projekteerib, ehitab, paigaldab ja hooldab- oleme teiega ideest teostuseni. Meie meeskond ühendab suure saunaehituse kogemusega meistreid, kes suudavad teostada ka kõige nõudlikumaid leili- ja aurusauna ning spaa lahendusi ja projekte.

Aurusaunad

Aurusaunad, tänu oma suurele niiskusesisaldusele ja kuumusele, pakuvad suurepärast tervise parandust ja ennetust hingamisteede haigustele. Lisaks põletab üks saunas käik kuni 600 kalorit. Saunamilli meeskond on aurusaunade osas välja töötanud mitmekülgsed kontseptsioone, mis pakuvat parimat elamust nii kodusaunades ja -spaades kui ka hotellides ning veekeskustes. Meie aurusaunad pakuvad erilist elamust.

Leilisaunad

Leilisaunad on Põhjamaades ja Eesti kultuuris väga hinnatud ning armastatud lõõgastusviis. Meie Saunamillis teame, et iga leilisaun saab olla eriline ja omanäoline. Oleme oma kliendile abiks just selle kõige õigema oma sauna leidmisel- alates projektist kuni esimese kasutuskorrani. Meie suurte kogemustega saunameistrid lihvivad kõik detailid viimistletud tervikuks